Cargando...

Byty k pronájmu v Avenida Mirat, Salamanca

Avenida Mirat, Salamanca

Byty k pronájmu
Byty v Avenida Mirat, Salamanca.
<
>
PRÁVĚ V PRODEJI
Tisk plakátu
1.500€ (7,5€/m2)

Odkaz:
6637/3701
Plocha:
200m2
Užitečný povrch:
189m2
Ložnice:
5
Zařízený:
Plně zařízený
Poschodí:
5

Fotky

Klikněte na fotografie a uvidíte je zvětšené:

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Informace o nemovitosti

Vyplňte prosím informace ve formuláři a odešlete svůj dotaz:

https://salamanca.grupoinmonova.com/
Tfn (+34)923.603.474 (+34)923.650.800